Najtichšia zhora plnená práčka


Vlajkovou loďou popradskej fabriky je najtichšia zhora plnená práčka na svete* - ZEN – s unikátnym priamym náhonom bubna. Doprajte sebe a vašej rodine zvuk ticha. O vašu bielizeň sa zatiaľ dokonale postará senzorová technológia 6. ZMYSEL™. Vďaka tejto práčke sa na pranie budete doslova tešiť!

Život v rovnováhe ZEN

Technológia ZEN umožnila znížiť hlučnosť práčky na minimum, tak aby ste si naplno mohli vychutnávať každodenný život vo vašej domácnosti bez zbytočného hluku. Patentovaná technológia ZEN v sebe kombinuje dve inovácie: revolučný Direct Drive motor s priamym náhonom bubna bez použitia remenice, a tiež nové tlmiče hluku integrované v bubne pre zachytenie zvukových vĺn a zníženie vibrácií.

Porovnanie priameho náhonu s tradičným remeňovým náhonom bubna.

Overené technológie

Táto práčka ponúka nielen tiché pranie, ale je tiež zárukou dlhodobej ochrany farieb vášho oblečenia. Túto bezkonkurenčnú starostlivosť zabezpečujú technológie Wave Motion, 6. Zmysel™ Colours spolu s funkciou farebného prania Colours 15°.

Technológia 6. Zmysel™ využíva špeciálne sensory, ktoré odmerajú veľkosť náplne a automaticky upravia optimálne množstvo zdrojov. Senzory dôkladne monitorujú celý prací cyklus, tak aby zabezpečili čo najlepší čistiaci výkon a zároveň ušetrili až 50%1 vody, energie a času.

Energetická trieda A+++ je zárukou najlepšej energetickej efektívnosti vo svojej triede a oproti štandardnej triede A dosahuje zníženie spotreby až o 30%. Spolu s triedou účinnosti odstreďovania na úrovni A je táto práčka jednoznačnou favoritkou na trhu.

Nové, jemné otváranie dvierok bubna jediným stlačením maximálne zjednodušilo napĺňanie a vyberanie bielizne z práčky.

Systém prevetrávania náplne Fresh Motion sa automaticky aktivuje hodinu po skončení pracieho cyklu a je aktívny ďalších 11 hodín. Vďaka tomuto systému sa nemusíte obávať zatuchnutia v prípade, ak bielizeň nevyberiete z práčky ihneď po skončení programu.

1 Porovnanie medzi 1 kg a 6 kg náplňou v práčke s technológiou 6. Zmysel™, pri programe Bavlna 60° C.


Aktuálne modely

Omlouváme se, ale vyskytla se chyba s připojením do databáze.